Taneční a příměstské tábory pro děti


Taneční tábor pro děti ve věku 7-13 let 🌴
Místo konání: Penzion U Klujů, Věstín v blízkosti Vírské přehrady na Vysočině: www.penzionukluju.cz 
Termín: 16. – 22. 7. 2022 
Cena: 4 050 Kč 
Cena zahrnuje: ubytování na 6 nocí v penzionu, strava 5 krát denně (snídaně, oběd, večeře, 2 krát svačinka), celodenní pitný režim, 2-3 taneční a pohybové lekce denně, bazén na zahradě k využití, doprovodný program tvoření a zábavy, procházky do přírody, vstupné na výlet, pedagogický dohled a zdravotník pro děti zajištěn


Příměstský tábor pro děti ve věku 4-7 let 🦩
Místo konání: Brno / Komín, Žabovřesky, Bystrc – místo bude upřesněno
Termín: 1. – 5. 8. 2022
Cena: 2 950 Kč 
Cena zahrnuje: celodenní program tance a tvoření vždy od 7:30 do 16:00, celodenní pitný režim, zdravá vyvážená strava 3 krát denně (dopolední svačinka, oběd, odpolední svačinka), výtvarný materiál, vstupné na výlet, 2 taneční a pohybové lekce denně, pedagogický dohled a zdravotník pro děti zajištěn


Příměstský tábor pro děti ve věku 8-13 let 🌸 
Místo konání: Brno / Komín, Žabovřesky, Bystrc – místo bude upřesněno 
Termín: 15. – 19. 8. 2022 
Cena: 2 950 Kč 
Cena zahrnuje: celodenní program tance a tvoření vždy od 7:30 do 16:00, celodenní pitný režim, zdravá vyvážená strava 3 krát denně (dopolední svačinka, oběd, odpolední svačinka), výtvarný materiál, vstupné na výlet, 2 tanečně-pohybové a divadelní lekce denně, pedagogický dohled a zdravotník pro děti zajištěn


V případě přihlášení na daný tábor prosím zasílejte jméno účastníka, věk a termín na e-mail info@easy-dance.cz.
Při přihlášení a uhrazení zálohy 1000 Kč do 30. dubna platí sleva 150 Kč na celý tábor. 

Otevíráme nový kurz
Contemporary Lyrical Jazz!


Již v úterý 26.10. začínáme první ukázkovou lekcí nový kurz moderního tance ve stylu Contemporary Lyrical Jazz nazývaného také jako Modern Jazz. 

Přijď vyzkoušet jeden z nejmladších tanečních stylů spojující techniky contemporary – současného tance, baletu a jazzu. Prvky tradičních technik, zejména klasického a moderního baletu (relevé, plié, arabesky, piruety, skoky) kombinují volnější techniky Contemporary Dance. Styl zařazující prvky floorwork – práce na zemi a více využívající kreativitu v pohybu, kde je důležitým prvkem také výraz – vyjádření pocitů a emocí na dané téma choreografie či hudby. Čekají tě dynamické choreografie v kombinaci s taneční improvizací. Tančí se na hudbu stylů House, Pop, R’n’B nebo na moderní instrumentální skladby umělců jako jsou například Ludovico Einaudi a Ólafur Arnalds. 

Abychom udělali naše lekce ještě o něco pestřejší a nabídli ti možnost využít maximum tvého tanečního potenciálu postavíme také několik choreografií ve stylu Jazz Funk neboli Street Jazz.

Program lekcí

Každý trénink bude začínat společným nebo individuálním rozcvičením, zahřátím a protažením (30 min), od 18:00 do 18:30, příchod na lekci je volně v tomto čase. V rámci společného rozcvičení se zaměříme na trénink flexibility, mobility a celkového zlepšení pohybového rozsahu. Následovat bude nácvik krátkých vazeb (30-45 min), v rámci nichž se budeme věnovat tréninku jednotlivých tanečních technik, izolovaných pohybů a principů práce s tělem. Závěrečná část lekce (45-60 min), kterou nazýváme “session”, pak bude věnována nácviku choreografie kombinující všechny procvičované prvky s prvky improvizace a nabízející také možnost kreativně se podílet na celkové atmosféře pohybu a tance.

Kurz je vhodný pro mírně pokročilé i pro začátečníky a obsahuje celkem 13 lekcí. Lekce se uskuteční vždy v čase 18/18:30 – 20:00 h v tanečním sále Běly Pažoutové 742/1, v Brně-Komíně. Bezplatné parkování přímo před budovou, výborná dostupnost MHD, příjemná lokalita.

Zimní semestr 2021/22 bude trvat od 26. 10. 2021 (1. ukázková lekce) do 25. 1. 2022 (28. 12. vánoční pauza). Cena kurzu pro tento semestr činí 1950 Kč, vstup na první lekci je za symbolických 50 Kč.


Podmínky členství | Ochrana a zpracování osobních údajů "GDPR"

Spolupráce:

U Klujů Svět energie Agamu ProductionSpravuje Libor Znebejánek

© 2022 | www.easy-dance.cz