Baby 3-6 let: Tanečně-pohybové lekce pro děti od 3 do 6 let zaměřené na všechny taneční styly jako je Art Dance, Street Dance, Show Dance a baletní a gymnastická průprava. V kurzu děti rozvíjí hrubou motoriku, schopnost koordinace a správné držení těla. Také se učí správným pohybovým návykům a stereotypům zábavnou a hravou formou pomocí pohybových her.

Děti + Junioři Art Dance: Taneční lekce pro děti ve věku 7-13 let. Zaměřuje se na všeobecnou taneční průpravu, baletní, gymnastickou a akrobatickou průpravu. Děti se učí taneční styly jako je balet, jazz, moderní scénický tanec a současný tanec. Důraz je kladen také na kreativní stránku v tanci a schopnost improvizace, tzv. volný styl. Lekce jsou vhodné na přípravu do soutěžního týmu. V kurzu se učí technika a choreografie.

Děti + Junioři Street Dance: Taneční lekce pro děti ve věku 7-13 let. Děti se učí taneční styly jako je Hip Hop, House Dance, Poppin, Lockin, RnB, Krump, Break Dance, New Style. Lekce jsou vhodné na přípravu do soutěžního týmu. V kurzu se učí technika a choreografie.

Děti + Junioři Sóla: Taneční lekce pro děti ve věku 7-13 let přípravného charakteru. Všeobecná taneční průprava dává dětem základ v tanci a je důležitá pro další specifické taneční styly. Přípravka vede děti ke správným pohybovým návykům, propojení veškerých tanečních technik jako je Art Dance, Show Dance, Street Dance, gymnastické a baletní průpravě a dramatické výchově.

Hlavní Sóla: Taneční lekce pro hlavní kategorii ve věku 14-24 let přípravného charakteru. Tanečnice se připravují na sólovou dráhu, kde je kladen důraz na techniku, improvizaci, originalitu a disciplínu.  

Femme Street: Taneční lekce vhodné pro tanečnice od 15 let zaměřené na dancehall, twerk a další taneční styly podtrhující ženskost a sebevědomí.

Show Dance pro děti: Taneční lekce pro děti od 6 let zaměřené na dramatickou výchovu, fyzické a pohybové divadlo. Na lekcích děti rozvíjí svou kreativitu a oživují hereckou stránku v tanci.  

Aerobik pro děti: Tanečně-kondiční lekce pro děti od 6 let zaměřená na tanec a cvičení zábavnou formou.

Jóga pro děti: Lekce pro děti zaměřená na protahovací pozice a prvky z jógy hravým a snadno zapamatovatelným způsobem, který rozvíjí koordinaci těla, rovnováhu a správné držení těla. Vede děti ke správným pohybovým a dechovým návykům, podporuje soustředění a navozuje psychické uvolnění.

Senioři 25+: Taneční lekce pro dospělé od 25 let zaměřené na veškeré taneční styly a techniky.

Senioři 60+: Taneční lekce pro seniory od 60 let zaměřené na společenský tanec, latinskoamerický tanec, pohybová cvičení a protahování celého těla využívající prvky z jógy. Lekce vhodné bez ohledu na taneční nebo pohybové zkušenosti. 

Body Form Dance: Tanečně-kondiční lekce se zaměřením na posilování, zpevnění těla a na zlepšení problémových partií těla. Na lekcích se pracuje s vlastní vahou nebo se využívají posilovací pomůcky a různé techniky, jako je například Kickbox, Aerobik, Street Dance, Latino Dance nebo africký tanec.

Contemporary Dance: Tanečně-pohybové lekce jsou zaměřené na techniku moderního tance, improvizaci, práci s imaginací v tanci, správné protažení těla a využití těla jako přirozeného nástroje k pohybu. Náplní lekcí je moderní scénický tanec, současný tanec, improvizace a relaxace, floorwork (vztah těla se zemí), stretching, protažení a posílení centra těla nebo kontaktní improvizace. Lekce jsou rozdělené podle pokročilosti na začátečníky, mírně pokročilé a pokročilé.

Ranní Contemporary Dance: Tanečně-pohybové lekce obdobné jako Contemporary Dance. Lekce jsou spíše zaměřené na probuzení těla, plynulost, lehkost, propojení se svým tělem a navození příjemných pocitů prostřednictvím tance.

Protahování a dech: Na lekcích se čerpá z prvků jógy a pilates spolu s relaxačními technikami a metodami. Pracuje se s hranicemi a vahou našeho těla a efektivně se zapojují různé dechové techniky.

Jóga: Lekce jógy podporují správné držení těla, zpevňují centrum těla, zvyšují koordinaci, flexibilitu a pružnost celého těla. Vedou k relaxaci těla a mysli. V józe nalézáme svou vlastní cestu a autentičnost. Lekce otevřené bez ohledu na věk nebo zkušenost.

Relaxační jóga: Lekce relaxační jógy je vedena v pomalejším tempu se zaměřením na dechová cvičení, která pomáhají odbourávat pocity napětí a stresu v těle. Zaměřujeme se na příjemné protažení jednotlivých svalových partií a zlepšení pohyblivosti kloubů. K navození relaxační atmosféry používáme čakrové vonné oleje, svíčky, vonné tyčinky a relaxační hudbu. 


Podmínky členství | Ochrana a zpracování osobních údajů "GDPR"

Spolupráce:

U Klujů Svět energieSpravuje Libor Znebejánek

© 2021 | www.easy-dance.cz