Workshop V těle

Termín:
26. 2. 2022
13:00-15:30

Místo konání:
Taneční sál Běly Pažoutové 1,
624 00 Brno-Komín

Napojte se na něco dobrého a objevte své schopnosti!Přijměte pozvání na trochu jinou cestu k sobě skrze vlastní tělo, po které vás provedou Tereza Hanusová a Nataša Novotná:Zveme vás na výživné setkání s pohybovými a meditačními technikami, se kterými pracujeme na každodenní bázi a udržujeme se díky nim ve formě.
Dopřejte si s námi prožitek čisté a nekomplikované svobody a potěšení ve svém těle.
Tentokrát se blíže podíváme na to, jak můžeme efektivně pracovat s fyzickou, psychickou nebo emocionální bolestí, s napětím a stresem. To jsou témata, která se týkají nás všech bez rozdílu a někdy si s nimi nevíme rady.
Bude nám potěšením vás inspirovat!


Zaposloucháme se do své vlastní hudby

a budeme zkoumat vazbu mezi nevědomím
a vědomím skrze:

 • Dech
 • Mysl
 • Smysly
 • Hlas
 • Emoce
 • Rovnováhu
 • Hranice a limity
 • Ego
 • Strach
 • Bolest
 • Jedinečnost a individualitu i celek

Čím lépe známe své tělo, tím kvalitněji můžeme žít.

Na co se můžete těšit?
Workshop tanečnice Natašy Novotné & koučky Terezy Hanusové jde do hloubky. Je jedinečnou interaktivní ochutnávkou pohybové řeči Gaga Ohada Naharina a frekvenčního léčení Reconnective Healing Dr. Erica Pearla. Jejich účinky si budete moci na svém těle vyzkoušet a odnesete si praktické dovednosti, postupy i tipy, jak je používat v každodenním životě.
Naše tělo je nám plně k dispozici. Jaký vztah si k němu vytvoříme, záleží jenom na nás.
Workshop je vhodný pro všechny bez ohledu na předchozí zkušenosti s pohybem/osobním rozvojem.

Více o metodách, se kterými se v průběhu workshopu seznámíme:

Gaga:
Způsob práce vyvinutý Ohadem Naharinem, se zrodil z víry v uzdravující moc pohybu. Gaga je vhodná pro kohokoli, bez ohledu na věk nebo předchozí zkušenosti.
„S Gaga přidáváme na hlasitosti při poslechu vlastního těla. Objevujeme více dimenzí pohybu až nás pálí svaly a i to si dokážeme užít. Uvědomíme si svou výbušnou energii a občas ji použijeme. V prostoru jsme si vědomi všech kolem sebe, abychom zjistili, že nejsme centrem všeho. Napojíme se na svět nekonečných možností. Novými návyky nahrazujeme ty staré. Umíme být bdělí a zároveň uvolněni. Stáváme se přítomnými…
V Gaga se napojíme na pocit kdy „máme na vše dost času“, speciálně v momentech kdy se pohybujeme rychle. Objevíme svou vášeň hýbat se ve spojení s úsilím které to vyžaduje. Gaga je tréninkem instinktivního pohybu, posiluje vazbu mezi vědomým a nevědomým. Vede nás k prožitku čisté a nekomplikované svobody a rozkoše. V příjemném prostředí, v pohodlném oblečení, za doprovodu hudby. Každý sám za sebe, v napojení na druhé.“
Ohad Naharin

Reconnective Healing:
Moderní, jemná a bezpečná metoda uzdravování, která obnovuje přirozenou rovnováhu těla i ducha, umožňuje hlubokou relaxaci a uvádí do chodu samoléčebné procesy v těle i mysli. Představuje celostní formou léčení – hluboce se dotýká nejen důsledků, ale i příčin problémů. Harmonizace probíhá komplexně na všech rovinách – ve fyzickém těle (léčí se symptomy), v psychice a přináší i informaci potřebnou k odstranění příčin problémů, která je integrována na buněčné úrovni.
Reconnective Healing umožňuje návrat do stavu přirozené harmonie, zdraví a rovnováhy ve všech oblastech.

Cena workshopu:
Early Birds do 31. 12. 2021 za 800,-
od 1. 1. do 31. 1. 2022 za 1000,-
od 1. 2. do 26. 2. 2022 za 1200,-

Přihlásit se můžete přes info@easy-dance.cz

Letní škola tance pro dospělé a mladistvé od 16 let 

Termín: 11. – 16. 7. 2021 (neděle až pátek vždy v časovém rozmezí 17:00-21:00)
Místo konání: taneční sál ZŠ nám. Svornosti 7, Brno – Žabovřesky
Orientační cena: 2.500,- / týden    //     450,- / den 
Cena zahrnuje: tanečně-pohybové lekce, fitness lekce, zdravé překvapení
Kapacita: 8 osob

Přihlašování přes info@easy-dance.cz nebo na +420 605 490 701

Facebook
Instagram