Sobotín v podhůří malebných Jeseníků.

Srdečně Vás zveme na taneční wellness pobyty v resortu Sobotín v podhůří malebných Jeseníků. 

Přijeďte si zpříjemnit víkend, zrelaxovat a načerpat energii do nádherného romantického resortu Sobotín v podhůří malebných Jeseníků na taneční wellness pobyt, který vás obohatí lekcemi ženského tance, cvičením, jógou nebo praktickým tématickým workshopem. Pobytem vás bude provázet lektorka tance a pohybu Caroline a její hosté. Každý víkend je tématicky zaměřen pro ženy. Jeden víkend bude určen i pro muže nebo páry.

Celková cena pro jednu osobu 5.800,- zahrnuje: 

– ubytování na 2 noci s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetového výběru)
– neomezený vstup do wellness & spa Sidonie
– 5 hodin tance, cvičení nebo jógy
– 1 workshop na téma ženské zdraví, sebepéče pro ženy (muže) nebo efektivní líčení a péče o pleť

Můžete se těšit na tematické pobyty: 

8. – 10. března: Žena jako jemnost a síla
10. – 12. května: Žena jako odvaha a růst
19. – 21. července: Žena jako změna
27. – 29. září: Žena a muž v souladu
22. – 24. listopadu: Žena jako cit a vášeň 

Přihlašování a více informací zjistíte přes email info@easy-dance.cz nebo na tel. 605 490 701. 

Andělský dvůr

Srdečně Vás zveme na pobyt plný tance, jógy, jemnosti, plnosti a relaxace v penzionu Andělský Dvůr na rozhraní Jižních Čech a Vysočiny. 

Pobyt v malebném penzionu Andělský Dvůr na rozhraní Jižních Čech a Vysočiny v termínu 23. – 25. srpna 2024 je tím pravým místem pro zasloužený odpočinek a ničím nerušené večerní i denní snění. Přijeďte si odpočinout, načerpat svou sílu a energii zpět na magické místo, kde se budete cítit dobře a kde vás energie tohoto místa pozvedne. Zveme vás na víkend tance, plnosti, jemnosti a vnitřního naplnění, kdy se napojíte a ponoříte samy do sebe. Bude to ideální čas a prostor na pozorování své vnitřní krajiny i krajiny kolem nás. 

Zasněte se v jednom z andělských pokojů. Usínejte jako na obláčku a nechte ožít Vaše sny. Probuďte se svěží do nového dne a nadechněte se čerstvého vzduchu za poslechu zpěvu ptactva, tekoucí vody místních rybníčků či klapotu kopyt koní. V místním wellness se můžete nechat andělsky hýčkat. Využít můžete léčivý cedrový sud s 38°C, andělskou finskou saunu, relaxační místnost nebo masáže. Krásy venkova si můžete užít a zapůjčit si koně nebo poníka. 

Jaké jsou přínosy cedrového sudu?


Cedr má schopnost shromažďovat energii, tak jej příroda stvořila. Kromě toho je cedr bohatý na pryskyřici – cedrovou živici. Ta je uznávána lidovou i oficiální medicínou jako léčivý i preventivní prostředek, který stimuluje organismus, zvyšuje imunitu, léčí záněty a podporuje hojení.  

Celková cena pro jednu osobu 4.500,- zahrnuje: 

– ubytování na 2 noci s polopenzí (snídaně a večeře) 
– 4 hodiny tance a jógy 
– 1 workshop na téma celostní zdraví, sebepéče nebo životní hojnost 

Přihlašování a více informací zjistíte přes email info@easy-dance.cz nebo na tel. 605 490 701. 

Facebook
Instagram